Firma Tonalli West s.r.o. zahájila provoz půjčovny obytných vozů na sezonu 2023

Hledáte půjčovnu obytných vozů v Plzni? Navštivte půjčovnu i prodejnu karavanů a obytných vozů společnosti Tonalli West, která právě spustila půjčovnu na sezonu 2023.

O společnosti Tonalli West s.r.o.

Firma Tonalli West již od roku 2018 provozuje prodejnu a také půjčovnu obytných vozů. Pokud nechcete momentálně investovat do koupě vlastního obytného vozu, jednoduše si jej můžete zapůjčit. Půjčovna má ve svém portfoliu obytné vozy a přívěsy značek Rimor, Sunlight a Dethleffs. Nyní firma otevřela půjčovnu obytných vozů na aktuální sezonu 2023. Kromě prodeje a půjčování obytných vozů se firma Tonalli West věnuje také záručnímu i pozáručnímu servisu obytných vozů i karavanů, při kterém využívá originální náhradní díly.


Zařídí také revize plynu, revize těsnosti a montáž doplňků obytných vozů jako jsou: rádia, couvací kamery, solární panely, zateplené odpadní nádrže, přídavná LED osvětlení, isofixy, vzduchové pérování, nosiče kol, měniče napětí, nabíječky motorových baterií, servisní baterie, tažná zařízení, venkovní sprchy, držáky rezervy, markýzy a mnoho dalších.

Jaké obytné vozy si můžete pronajmout a co je jejich součástí?

Součástí zapůjčených obytných vozů je základní příslušenství jako lékárnička, výstražný trojúhelník, náhradní žárovky a pojistky, hever, klíč na kola, výstražná vesta (podle počtu osob), hasící přístroj a rezerva. Samozřejmostí je další vybavení vozu a kompletně vybavená kuchyň, podrobnější informace najdete vždy u daného typu vozu. Aktuálně jsou k dispozici obytné vozy těchto dvou typů:

1) Obytný vůz - POLOINTEGROVANÝ

2) Obytný vůz - ALKOVNA

Proč byste si měli obytný vůz zapůjčit právě v Tonalli West?

  • Po dobu zapůjčení obytného vozu vám firma uschová váš osobní vůz. Nemusíte tedy řešit dalšího řidiče, který by musel jet s vámi a pak vás musel ještě vyzvedávat při návratu.
  • Zapůjčované obytné vozy jsou vždy nové, pravidelně servisované a kontrolované.
  • Obytné vozy nabízí kapacitu pro 4 - 6 osob a v ceně pronájmu je také dálniční známka.
  • Můžete využít možnosti zapůjčit si kempingový nábytek.
  • Největším plusem je, že ve firmě Tonalli West potkáte zkušené milovníky cestování s obytným vozem a se vším vám poradí na základě praxe!
Poznámka: na řízení obytných vozů vám postačí řidičský průkaz skupiny B!

Více informací naleznete na stránkách ObytnakyPlzen.cz. Zmíněné webové stránky využívají redakční systém UNIWEBSET.

Autor: Andrea Ježková, redaktorka mediální skupiny REGION24


Štítky: obytňáky plzeňobytné vozypůjčovna obytných vozůpůjčovna karavanů plzeňobytné vozy plzeň