Aktuální online katalog dezinfekcí pro rok 2021

Aktuální online katalog dezinfekcí pro rok 2021

Sháníte účinné dezinfekční prostředky? Hledáte katalog desinfekce pro rok 2021? Máme pro vás řešení!

Dezinfekční prostředky nám pomáhají v boji s nebezpečnými bakteriemi a viry

Dezinfekce nám pomáhá zajistit bezpečnost našich domácností, kanceláří, veřejných prostor před nežádoucími a potenciálně nebezpečnými bakteriemi nebo viry a to někdy až s účinností 99,9 %. Zejména v dnešní koronavirové době je užitečné využívat kvalitní dezinfekci nebo dezinfekční přístroje.
Jako další doplňky pro zajištění bezpečných domácností a firem se používají UVC lampy nebo generátor ozónu (O3). Velice důležité je pravidelnost používání dezinfekčních prostředků a dezinfekčních přístrojů. Pokud se ještě naučíme správně a hlavně efektivně mýt ruce, nosit roušku a dodržovat doporučení a nařízení hygieniků, víme, že děláme maximum pro zastavení koronavirové epidemie.

Manuál Jak se chránit před koronavirem ke stažení

Katalog moderních dezinfekcí pro rok 2021 a manuál jak se chránit před koronavirem naleznete na stránkách o dezinfekci.

Kvalitní francouzské dezinfekce

Na výše zmíněných stránkách naleznete nabídku francouzské dezinfekce STÉRIDINE. Tyto desinfekce inaktivují stále širší řadu patogenů a nepoškozují životní prostředí.

Jedná se o výrobky: Aseptil, Bactimains gel, Bactinyl, Baxiol, Déochlor, Microdacyn, Sanicid, Stéridine Multifurface, Anios Oxyfloor, Bactinyl Instrumenttation, Stéridine D2, Ultraclean a Ultraclean 3, Aniosept Activ, Stéridine OPA, GTA a APA s aktivátorém, Bactinyl spray Inodore, Bactinyl Spray Plus a Foam, Twinoxide, Aniosafe Manuclear, Desiline DC, Bactinyl Air, Bactinyl Aspiration, Bactinyl Fraises.Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!