Marketingová agentura UNIWEB s.r.o. pomáhá plzeňské Poliklinice AGEL s cílenou online propagací

Plzeňská online agentura UNIWEB s.r.o. a Poliklinika AGEL v Plzni dlouhodobě spolupracují.

Poliklinika AGEL Plzeň

Poliklinika AGEL Plzeň nabízí široké spektrum zdravotní péče a nabízí například nastřelení náušnic děti od tří let i dospělé, preventivní prohlídky nebo vyšetření sluchu. Je klíčové, aby tyto služby byly přístupné pro maximální počet lidí v Plzni a okolí.

K dispozici jsou specializovaní lékaři v oborech jako pediatrie, interna, kardiologie, gastroenterologie, neurologie, ORL, dermatologie, oční, gynekologie a další. Kromě klasických preventivních prohlídek, léčby akutních onemocnění a chronických onemocnění nabízí Poliklinika Agel i moderní diagnostické metody. Mezi tyto metody patří například ultrazvukové vyšetření, magnetická rezonance, CT a rentgen.

Poliklinika AGEL také poskytuje speciální preventivní programy, které jsou zaměřené na prevenci zdravotních problémů. Tyto programy zahrnují například preventivní prohlídky pro muže a ženy, programy na prevenci kardiovaskulárních onemocnění, diabetu nebo programy na prevenci nádorových onemocnění.

K dispozici jsou také specializované služby jako jsou například vyšetření sluchu, rehabilitace a fyzioterapie, ambulantní chirurgie a estetická medicína. Poliklinika AGEL se snaží poskytovat komplexní a kvalitní zdravotní péči, přičemž využívá moderní technologie a spolupracuje s vysoce kvalifikovanými odborníky.

Marketingová agentura UNIWEB s.r.o.

Online agentura UNIWEB s.r.o. již několik let spolupracuje s Poliklinikou AGEL v Plzni. Především se zaměřuje na posílení cílené regionální komunikace prostřednictvím informačního a zpravodajského portálu www.regionplzen.cz. Firma UNIWEB s.r.o. pomáhá zvýšit mediální dosah polikliniky AGEL také prostřednictvím sociálních sítí.

Pozn. redakce: Komunikační agentura UNIWEB s.r.o. provozuje magazín www.zdravetrendy.cz.

Andrea Ježková, redaktorka

 


Štítky: poliklinika agelpreventivní prohlídkyvyšetření sluchunastřelení náušnic