Kosmetická značka Bis Bis využívá redakční systém UNIWEBSET

Kosmetická značka Bis Bis využívá redakční systém UNIWEBSET

1. česká profesionální kosmetika pro pedikúru BisBis používá CMS UNIWEBSET

Online agentura UNIWEB s.r.o. vytvořila pro 1. českou profesionální kosmetiku pro pedikúru značky Bis Bis www stránky včetně moderního internetového obchodu.

Eshop slouží pedikérkám pro objednání kosmetiky, kterou potřebují při výkonu své profese a zároveň je zmíněný online obchod určen také zákazníkům, kteří chtějí kosmetiku pro domácí použití.

Nově eshop obsahuje užitečnou online mapu pedikérek s filtrováním podle krajů České republiky.

O kosmetické značce Bis Bis

Na začátku byla Kristýna. Kristýna vystudovala veterinární fakultu obor bezpečnost a hygiena potravin na Univerzitě veterinární a farmaceutické v Brně. Spíš než o potraviny se však zajímala o kosmetiku. „Možná se to nezdá, ale potraviny a kosmetika mají mnoho společného, zejména co se bezpečnosti a kvality výroby týká. Kosmetika mě přitahovala o něco víc,“ říká Kristýna. V roce 2008 se právě proto vrhla do práce v oblasti vývoje, inovací a technologie výroby kosmetiky.

Jednoho dne roku 2016, už jako ostřílená matka na 2. mateřské, odpočívala na pedikúře a zjistila, že by kosmetiku uměla vyrobit lépe a s lepším složením. Tak vznikla první česká profesionální kosmetika pro pedikúru Bis Bis.

Máte zájem o podobné řešení?

Komunikační agentura UNIWEB s.r.o.
Kopeckého sady 13, Plzeň, 301 00
Telefon: +420 773 200 530
Email: uniweb@uniweb.cz
Web: www.uniweb.cz
Facebook: Uniweb

Zdroj: REGIONPRAHA.CZ
Článek: Kosmetická značka Bis Bis spustila online mapu pobočekLíbil se vám článek? Šiřte nás dále!