Tip na výlet: Vykoupejte se v pivu, užijte si wellness a vychutnejte si českou i moderní kuchyni

Gurmánský zážitek i příjemný požitek z výtečného piva na jednom místě? V Pivních lázních v Nepomuku ochutnáte kvalitní maso ze statku i pivo z rodinného pivovaru Zlatá kráva.

Pouze čtyřicet minut od Plzně najdete Pivní hotel, kde vás pohostí vyzrálým masem z vlastního statku a řemeslnými pivy z pivovaru Zlatá kráva. Areál Pivního hotelu se nachází v Nepomuku a můžete se zde také ubytovat a užít si wellness, masáže či vířivku.

Kvalitní maso ze Sochorova statku rovnou na váš talíř

Nedaleko areálu Pivních lázní se nachází Sochorův statek, kde se vesele na volných pastvinách pase masné plemeno skotu Aberdeen Angus Red. Maso z tohoto plemene je křehoučké, jemně vláknité a vysoce mramorované, což je dáno volným téměř celoročním pohybem dobytka po pastvinách a loukách.

Vyzrálé maso je dodáváno do areálové restaurace Švejk, která hostí návštěvníky Pivních lázní. Zde je maso ihned zpracováváno a na váš talíř se tak dostane opravdu výtečný a šťavnatý steak či další chutné pokrmy. Kromě skotu jsou zde chována také prasata, ovce, oslíci, slepice králíci a další zvířátka.

Výtečné řemeslné pivo Zlatá kráva si zamilujete

Pivovar Zlatá kráva vaří svá piva pouze z kvalitních surovin a ve vysoké kvalitě. Tím je zaručena lahodná chuť všech spodně i svrchně kvašených piv, ale také pivních speciálů, které pivovar s láskou vaří. A právě na těchto pivech si v Pivních lázních pochutnáte. Součástí pivovaru je i oblíbená šalanda, salonek a původní klenbové ležácké sklepy a sklady. A pozor! Na každém pokoji najdete vlastní pípu!

Můžete si také vyzkoušet uvařit vlastní pivo nebo zajít na zajímavou exkurzi přímo po pivovaru, kde si sami načepujete pivo přímo z tanku. S oblibou jsou zde pořádány například svatby, teambuildingy, různé oslavy a další velkolepé akce.

Relaxační pobyt v Pivních lázních vás zbaví stresu a napětí

Až se pořádně posilníte výtečným pivem a dobrým jídlem, čekají na vás opravdu příjemné lázeňské procedury. Můžete si dát koupel s obsahem přírodních extraktů, ze kterých se vaří pivo, užít si masáž, která vás zbaví napětí či zajít do vířivky a příjemně se odreagovat. Zajímavým prvkem se pro vás může stát například zážitková sprcha, která omámí vaše smysly a navodí ten správný relax. Zavítat také můžete do wellness centra, které je možné zarezervovat pouze pro vás! Soukromí, klid a pořádný odpočinek ve wellness centru vás znovu pořádně nastartuje a dobije baterky.

PIVNÍ HOTEL A LÁZNĚ NEPOMUK

Web: www.pivnihotel.cz
Tel.: +420 724 901 874
E-mail: recepce@pivnihotel.cz
Facebook: Pivní hotel

Zdroj fotografie: www.sochoruvstatek.cz


Štítky: sochorův statekpivní lázněpivní hotelzlatá krávařemeslné pivogastronomický zážitek