Vlastnosti

Vlastnosti redakčního systému

Redakční systém Uniwebset

Redakční systém UNIWEBSET Vám pomůže na první místa ve vyhledávačích. UNIWEBSET vyniká kromě pohodlného ovládání především tím, že generuje SEO friendly stránky a umožnuje optimalizaci vyhodnocovat a upravovat přímo v redakčním systému při tvorbě stránek.

Vizuální editace přímo v prezentaci

Editace obsahu probíhá 100% vizuálně. Takže uživatel stále vidí jak vypadá výsledek jeho práce a nemusí neustále pro kontrolu přepínat do náhledu živé prezentace.

Snadné vytváření struktury stránek

UNIWEBSET vám umožní v prezentaci vytvářet neomezenou strukturu kategorií. Kategorie můžete libovolně přesunovat pouhým přetažením myší. Redakční systém také automaticky generuje všechny navigační prvky jako jsou menu prezentace, navigační cesta, menu podkategorií atd.

Variabilní obsah

Do vytvořených kategorií můžete snadno a rychle umisťovat libovolný obsah prezentace. Obsahem mohou být dokumenty, články, novinky, galerie, eshop, kalendáře akcí, ankety, formuláře, upoutávky diskusní fóra, návštěvní knihy, videa, soubory ke stažení a další druhy obsahu. Jednotlivé druhy obsahu můžete na každé stránce libovolně kombinovat.

Kvalitní WYSIWYG editor

Pro pohodlné zadávání a aktualizaci obsahu dokumentů je připraven velmi kvalitní WYSIWYG editor, tzn. editor, který připomíná MS WORD. Umožňuje například používání šablon, formátování a vzhled písma, vytváření seznamů, snadná práce s obrázky, vkládání odkazů, intuitivní vytváření tabulek a nechybí ani import dokumentů přímo z MS WORD, nebo MS EXCEL.

Široká nabídka modulů

Součástí redakčního systému jsou také všechny potřebné moduly pro vytváření atraktivního obsahu. Objednávkové formuláře, dotazníky, ankety a další nástroje Vám pomohou získat zpětnou vazbu od Vašich zákazníků a umožní Vám zdokonalovat nejen Vaši webovou prezetaci, ale i vaše podnikání.

SEO optimalizace a validita kódu

UNIWEBSET generuje webové stránky dokonale SEO optimalizované a navíc obsahuje apliakce pro vyhodnocování SEO a spousty užitečných rad a tipů. K monitorování návštěvnosti používá UNIWEBSET Google Analytics, které je naprostou špičkou v monitorování návštěvnosti a vyhodnocování úspěšnosti stránek.
Nevíte si rady? Kontaktujte SEO specialistu.

Uživatelé a uživatelské skupiny

K webu se mohou přihlašovat uživatelé, které můžete třídit do skupin. Uživatelům a skupinám můžete přidělovat oprávnění pro přístup do určitých částí prezentace, nebo jim poskytnout možnost podílet se na aktualizaci obsahu. S uživateli můžete dále pracovat, např. rozesílat jim emaily nebo vnitřní zprávy, poskytovat slevy v eshopu atd.

Upoutávky

V prezentaci můžete vytvářet sloupečky s upoutávkami na obsah některé z kategorií prezentace. Tato funkce je vhodná především pro vytváření sloupečků s novinkami, speciální nabídkou eshopu atd. Obsah upoutávky lze libovolně filtrovat, např. podle datumu, ceny, nebo podle nastaveného příznaku (akce, speciální nabídka, novinka).

Šablony stránek a dokumentů

Šablony stránek vám ušetří mnoho času s aktulizací nekterých společných částí webu. Vzhled a obsah stránek lze hromadně editovat, nejčastěji se jedná o sloupečky s upoutávkami a novinkami. Dále pro zrychlení editace obsahu můžete využít šablony dokumentů, výpisů článků, položek zboží, obrázků atd. Můžete si vytvořit vlastní šablony, nebo využít připravené vzory z galerie šablon.

Platnosti dokumentů

Dokumentům můžete nastavovat vypršení platnosti obsahu, povolovat a zakazovat zobrazení jednotlivých dokumentů, nebo celých kategorií. Můžete např. nastavit, že po uplynutí doby platnosti dokumentu se provede naplánovaná úloha (upozornění emailem, automatické odstranění dokumentu apod.)

Export/Import dat

Obsah prezentace může být exportován, nebo importován z/do souborů rozličných formátů např. DOC, XLS, MDB nebo statické HTML. Funkce pro hromadné uploadování souborů vám ušetří mnoho času např. s uploadováním obrázků, které lze hromadně importovat v souboru ZIP. Soubor ZIP se po uploadování na server rozbalí a automaticky se vygeneruje foto-galerie s náhledy. Jednoduše také můžete web vyexportovat do statického HTML a používat web jako prezentaci na CD atd.

100% přizpůsobení navrženému grafickému designu

UNIWEBSET umožňuje téměř 100% grafické i obsahové přizpůsobení celé prezentace. Vytvoříme Vám grafické prostředí korespondující s vaším logem a grafickým manuálem. Můžete také vytvořit vlastní grafiku, nebo použít design vaší současné prezentace.

Sociální sítě