Společnost Mindray přináší revoluci v ultrasonografii s prvním bezdrátovým ručním ultrazvukovým systémem TE Air

Šen-čen (Čína) 16. března 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Mindray (SZSE: 300760), jeden z předních světových vývojářů a dodavatelů pokročilé zdravotnické techniky a systémů, nedávno uvedla na trh svůj první bezdrátový ruční ultrazvukový systém s názvem TE Air.

"Systém TE Air, vytvořený na základě špičkových technologií společnosti Mindray, představuje historický průlom v kvalitě obrazu u ručního ultrazvuku a přináší kvalitu obrazu na profesionální úrovni v malém a lehkém bezdrátovém zařízení. Jeho špičkový výkon a mobilita umožňují lékařům provádět diagnostiku kdykoli a kdekoli s jistotou," řekl Xujin He, generální ředitel divize lékařských zobrazovacích systémů Medical Imaging System Business Unit společnosti Mindray.

Systém TE Air, který byl navržen speciálně pro uspokojení poptávky světových zdravotníků po kvalitnějším přenosném ultrazvukovém přístroji snadno použitelném v různých zdravotnických podmínkách a poskytujícím ostré ultrazvukové zobrazení v místě péče (point-of-care ultrasound, POCUS), přináší revoluci v ultrasonografii tím, že transformuje složitý ultrazvukový systém do přístroje malých rozměrů, přesto si však zachovává schopnost splňovat vyšší klinické požadavky.

Zařízení TE Air využívá platformu eWave od společnosti Mindray a technologii Single Crystal 2. generace pro maximální výkon – vysoce kvalitní obraz s nízkou spotřebou energie. Současně díky funkcím specializovaných předvoleb vyšetření a komplexním zobrazovacím režimům umožňuje TE Air lékařům provádět ultrazvuková vyšetření efektivněji a nabízí preciznější podporu při rozhodování.

Bezdrátový design a kompaktní rozměry zařízení TE Air, které se snadno vejde do kapsy, vysoká tolerance vůči dezinfekci a flexibilní možnosti nabíjení pro mimořádnou mobilitu umožňují lékařům překonávat výzvy, které s sebou přinášejí neočekávané klinické scénáře v terénu. Jedinečná úložná kapsle Air Capsule slouží zároveň jako ochranné pouzdro a přenosná bezdrátová nabíječka, která udrží zařízení v provozu po celý den a jejíž rychlé nabití trvá pouhých 35 minut. Vodotěsná a prachotěsná konstrukce se stupněm krytí IP68 umožňuje zařízení zcela ponořit do kapaliny a zajistit tak vysokou úroveň dezinfekce pro kontrolu infekcí v nemocnicích.

Aplikace TE Air App, určená pro systémy Android a iOS, dokonale kombinuje jednoduchost s efektivitou a nabízí ovládání jednou rukou v jakýchkoli podmínkách. Zařízení TE Air lze propojit s pokročilými zařízeními, jako je ultrazvukový systém Mindray TEX20, což pomáhá zdravotníkům překonat omezení plynoucí z kabelů a stísněných prostor a získat špičkovou funkčnost. Lze jej také plynule integrovat s nemocničními informačními systémy pro zjednodušení pracovních postupů. Shromážděná anonymizovaná data je navíc možné ukládat a sdílet pro potřeby výuky, školení, konzultací a sdílení případů.
Zdroj: PROTEXT ČTK


Štítky: technologie