Zavedená stavební firma Brickhouse s.r.o. staví zděné domy na klíč. Nechte si postavit dům bez stresu a starostí

Profesionální stavební firma Brickhouse s.r.o. staví zděné domy na klíč a těší se velkému úspěchu.

V portfoliu firmy Brickhouse s.r.o. najdete různé dispozice domů. Neradi šplháte do schodů? Pak se vám určitě budou líbit přízemní domy (bungalovy) o dispozicích 2 + KK až 5 + KK.

Pokud máte raději více místa a baví vás představa vícegeneračního domu, najdete zde i prostorné patrové domy na klíč, například i s garáží. Pro osoby se zdravotním znevýhodněním je firma postavit také zděný bezbariérový dům na klíč.

O firmě Brickhouse s.r.o.

Firma Brickhouse s.r.o. je stavebně obchodní a poradenská společnost zaměřující se na realizaci staveb zděných rodinných domů na klíč. V průměru postaví cca 5 nových domů za rok.

Jaké služby můžete očekávat?

Můžete se spolehnout, že vám firma Brickhouse s.r.o. pomůže v oblasti vyhledávání vhodných ploch, zahrad a pozemků pro budoucí výstavbu zděných rodinných domů. Provádí také projektovou dokumentaci rodinného domu, vyřízení stavebního povolení, realizace stavebně – technického dohledu na stavbě a zajištění kolaudace.

Můžete se těšit na individuální přístup již od počátku návrhu projektu, zabezpečení možnosti financování, právního servisu a také prodeje stávající nemovitosti. Toto vše patří mezi nedílné součásti nabídky jejich služeb při stavbě nového přízemního domu nebo patrového rodinného domu na klíč.

Více informací naleznete na stránkách Brickhouse.cz. Zmíněné webové stránky využívají redakční systém UNIWEBSET.

Andrea Ježková, online agentura Uniweb s.r.o.


Štítky: brickhouse s.r.o.zavedená stavební firmazděné domy na klíč